Reštaurácia

Príjemné a útulné zariadené priestory reštaurácie a taktiež gazdovskej krčmičky zriadenej vo vidieckom štýle vytvárajú ideálne miesto pre stretnutia všetkých tých, ktorí majú v láske kľudné a príjemné prostredie. Kapacita reštaurácie v bežnej prevádzke je 50 miest, ale pri svadbách a oslavách vieme pripraviť sálu s kapacitou do 100 miest s tanečným parketom.

Priestory reštaurácie a gazdovskej krčmičky ponúkajú zadarmo WIFI pripojenie a sú nefajčiarske. Pre tých ktorí po dobrom obede, pivku alebo kávičke neodolajú posedeniu na čerstvom vzduchu ponúkame terasu, ktorá je súčasťou zariadenia

Tí, ktorí k nám prídu, si môžu byť istí, že bohatá ponuka kvalitných jedál a nápojov určite uspokojí aj náročnejšieho gurmána.

V reštaurácii pripravujeme široký sortiment mäsitých a bezmäsitých jedál, ako aj rôzne druhy cestovín a sladkých kysnutých jedál formou výberu z menu dňa, alebo výberu z jedálneho lístka.

Ak si prajete objednať akékoľvek jedlo z našej ponuky, vieme Vám na základe telefonickej objednávky jedlo pripraviť a zabaliť. Pre objednané jedlá je potrebné prísť osobne. V prípade dohody pri pravidelnom odbere Vám vieme akékoľvek jedlo z našej ponuky dovážať aj domov.

Objednávky v prevádzkovom čase od 07,00-15,00 hod osobne, alebo na telefóne:   0911 497 221, arealhust@gmail.com

O nás

Agroturistický areál Húšť je umiestnený v obci Dlhá nad Oravou a už niekoľko rokov okrem poľnohospodárskej činnosti venuje...

Rýchly kontakt

Adresa: Dlhá nad Oravou 261 
Tel.: 0911 497 222
Email: anton.sitek@gmail.com

Oznam

- Momentálne je stránka vo vývoji

Sociálné siete