Oslavy

Pre Vašu svadbu, spoločenskú udalosť či i konferenciu u nás nájdete všetko na jednom mieste. Príjemné prostredie, možnosť ubytovania, modernú sálu, gazdovskú krčmičku, knižnicu, stravovanie, obsluhu a hlavne kľudné a príjemné prostredie.

S prípravou máme dlhoročné skúsenosti. Profesionálny a individuálny prístup nášho tímu, vysoká kvalita a komplexné služby Vám zabezpečia bezstarostné chvíle a príjemnú zábavu v kruhu Vašich blízkych, rodiny či kolegov.

Postaráme sa o to aby Vaša svadba, oslava či iná spoločenská udalosť prebiehala podľa Vašich predstáv. Veľmi nám na tom záleží a urobíme všetko preto aby ste sa u nás cítili spokojne a aby prvotriedny gurmánsky zážitok umocnil vaše skvelé pocity z nezabudnuteľnej životnej udalosti.

Vďaka nám nemusíte riešiť problémy s ubytovaním vašich hostí. Ako bonus ponúkame pre mladomanželov resp. oslávencov ubytovanie pre dve osoby úplne zadarmo. Taktiež ponúkame pre vašich hostí ubytovanie v zvýhodnenej forme. Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie v areáli penziónu.

Ak si si radšej posedíte na čerstvom vzduchu, máme pre vás pripravený záhradný altánok s kapacitou 30 osôb kde vám vieme poskytnúť občerstvenie. Deti majú k dispozícii veľkú trávnatú plochu s hojdačkami.

Ceny pripravujeme individuálne v závislosti od požiadaviek.

Penzión HÚŠŤ bezplatne ponúka:

  • Prenájom inventáru a základného materiálno – technického vybavenia, prípravu sály, upratovanie, likvidáciu odpadov, chladnú miestnosť pre zákusky a nápoje, základnú výzdobu, prestieranie stolov, dokladanie na stoly, pult pre hudobnú skupinu, bezplatné parkovanie, privítanie mladomanželov šumivým vínom.

Penzión HÚŠŤ za poplatok ponúka:

  • Prenájom sály a gazdovskej krčmičky, obliečky na stoličky, svetelnú stenu, čokoládovú fontánu, doplnkový sortiment – živé kvety, sviečky, špeciálne obrúsky …….. , videoprojekciu a plátno, ozvučovaciu repro sústavu, obsluhu po 23,00 hod, obsluhu na výdaj raňajok zo svadobnej hostiny.

Objednávky v prevádzkovom čase od 07,00-15,00 hod osobne, alebo na telefóne:   0911 497 221, arealhust@gmail.com

O nás

Agroturistický areál Húšť je umiestnený v obci Dlhá nad Oravou a už niekoľko rokov okrem poľnohospodárskej činnosti venuje...

Rýchly kontakt

Adresa: Dlhá nad Oravou 261 
Tel.: 0911 497 222
Email: anton.sitek@gmail.com

Oznam

- Momentálne je stránka vo vývoji

Sociálné siete