Penzión

Vitajte v penzióne HÚŠŤ, ktorý ponúka ubytovanie s kapacitou 40 lôžok a široké spektrum aktivít priamo v areáli penziónu a v jeho bezprostrednom okolí. Naším hosťom sú k dispozícii čisté a účelné izbičky v dvoch častiach penziónu.

Všetky izby sú na poschodí.
Ubytovanie je možné od 12,00 – do 18,00 hod. Uvoľnenie izieb v deň odchodu do 10,00 hod.

V hoteli sa nachádza:

8 dvojlôžkových izieb

Štandard s vlastnou kúpeľňou (WC, sprcha, umývadlo).

2 rodinné izby s prístelkou

a vlastnou kúpeľňou (WC, sprcha, umývadlo).

1 dvojlôžková izba + 3 prístelky

Štandard s vlastnou kúpeľňou (WC, sprcha, umývadlo).

6 trojlôžkových izieb

typu Basic so spoločnými sociálnymi zariadeniami na
chodbe.

Hosťom je k dispozícii bezplatné Wi-Fi, altánok, terasa s posedením, detské ihrisko, tradičná gazdovská krčmička, konferenčná sála, knižnica a mnohé iné. Vo vzdialenosti 120 metrov od nášho zariadenia sa nachádza futbalové ihrisko a viacúčelové ihrisko na tenis, volejbal a v okolí je tiež možnosť turistiky. Okrem krásneho okolia, ktoré obklopuje penzión, môžete navštíviť farmu, ktorá je súčasťou areálu, pozrieť chov kravičiek, teliatok a práce súvisiace s výrobou surového kravského mlieka.

V areáli sa nachádza aj súkromný Jazdecký areál Húšť, ktorý ponúka nezabudnuteľné jazdenie v jazdiarni areálu, taktiež je možnosť absolvovať prechádzky do okolitej prírody. V prípade nepriaznivého počasia je v prevádzke krytá jazdiareň.

Ak máte radi výlety do okolia a počas Vášho pobytu u nás bude panovať krásne počasie, v okolí je mnoho príležitostí na prechádzky a objavovanie prírodných a kultúrnych krás regiónu Oravy. Na zimné obdobie je tu taktiež veľa možností, ako stráviť voľný čas. Najviac sú však vyhľadávané lyžovačky a ponúk zo strany okolitých lyžiarskych stredísk je neúrekom.

Objednávky v prevádzkovom čase od 07,00-18,00 hod osobne, alebo na telefóne:   0911 497 221, arealhust@gmail.com

O nás

Agroturistický areál Húšť je umiestnený v obci Dlhá nad Oravou a už niekoľko rokov okrem poľnohospodárskej činnosti venuje...

Rýchly kontakt

Adresa: Dlhá nad Oravou 261 
Tel.: 0911 497 222
Email: anton.sitek@gmail.com

Oznam

- Momentálne je stránka vo vývoji

Sociálné siete